Potrzebujesz wsparcia specjalisty w trudnej dla Ciebie chwili? Poradnia psychologiczna Zabrze może być miejscem, w którym postawisz pierwszy krok na drodze do lepszego samopoczucia psychicznego! W G-Home zajmujemy się psychoterapią indywidualną i nie tylko! W szerokiej ofercie naszych usług znajdziesz również takie jak np.: psycholog dziecięcy Zabrze, terapia małżeńska Zabrze, terapia dla par Zabrze i wiele innych. Skorzystaj z oferty, jaką proponuje nasza poradnia pedagogiczno-psychologiczna Zabrze i skorzystaj z doświadczenia naszych wykwalifikowanych terapeutów. Psycholog Zabrze w G-Home – zapewniamy profesjonalizm, dyskrecję i wiedzę zgodną ze współczesnym standardem psychologii i psychoterapii. Zapraszamy do kontaktu!

 

Dobry psycholog Zabrze – zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów

 

Działamy jako poradnia psychologiczna dla dzieci Zabrze i centrum terapeutyczne dla dorosłych. Na spotkaniach aktywnie uczestniczymy w rozmowie, ustalamy plan terapii i dopasowujemy jej rodzaj do indywidualnych problemów pacjenta. Udzielamy wsparcia w gabinetach stacjonarnych i umożliwiamy sesje online. Jeżeli interesuje Cię polecany i dobry terapeuta Zabrze – nie można było lepiej trafić!

 

Profesjonalna poradnia pedagogiczno-psychologiczna Zabrze

 

Poradnia psychologiczna Katowice G-Home oferuje obszerny wybór usług, z których mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski. Jeśli interesuje Cię poradnia psychologiczna w Zabrzu – zapraszamy do kontaktu. Dla Twojej wygody proponujemy dwie formy spotkań: bezpośrednią wizytę w gabinecie lub rozmowę online. W naszej ofercie dostępne są takie usługi jak m.in.:

  • psycholog dla dorosłych Bytom,
  • dobry psycholog dziecięcy Zabrze,
  • terapia rodzinna Zabrze,
  • terapie dla par.

Do naszych specjalizacji zaliczana jest również seksuologia, psychodietetyka, terapia uzależnień i inne gałęzie psychologii. Poradnia psychologiczna Zabrze G-Home to miejsce, w którym możesz liczyć na poprawę jakości swojego życia.

 

Umów się na wizytę online lub stacjonarnie

 

Psychoterapia Zabrze realizowana za pośrednictwem naszego centrum psychoterapii G-Home jest usługą skierowaną dla każdego bez względu na wiek i rodzaj problemu. Dla tych, którzy nie chcą lub nie mogą odbyć spotkania osobiście, polecamy usługę: psycholog online. Poza nią możesz skorzystać z naszych usług w innych miastach Polski, sprawdź:

Daj sobie szansę na lepsze jutro! Skorzystaj z doświadczenia i specjalistycznej wiedzy ekspertów z Centrum Psychologicznego G-Home. Zapraszamy na konsultacje!

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne

Psycholog Zabrze

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!