Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

Centrum Psychologiczno-medyczne

Usługi

Konsultacja psychologiczna

 

Dla kogo jest konsultacja psychologiczna?

Dla zdrowych i chorych.
Dla dzieci, młodzieży, dorosłych,
a także 
rodziców oraz par i rodzin.

 

Jesteśmy tu dla Ciebie!

 

Psychoterapia

 

Zamierzone i systematyczne działanie przy użyciu metod psychologicznych, którego celem jest poprawa funkcjonowania człowieka w jego otoczeniu oraz w stosunku do samego siebie.

Psychodietetyka

 

Wprowadzanie strategii zmiany Twoich nawyków żywieniowych, która odbywa się na podstawie rozmowy i poznania uwarunkowań psychologicznych. Celem jest uzyskanie optymalnej wagi oraz poprawa stanu zdrowia poprzez zmianę sposobu podejścia do żywienia.

 

Seksuologia

 

Dziedzina nauki, która zajmuje się życiem płciowym człowieka w sferze cielesnej oraz psychicznej. Terapia seksuologiczna to oddziaływania terapeutyczne, które mają na celu poprawę jakość życia seksualnego pacjenta. 

Coaching

 

Coaching jest prostą i efektywną metodą rozwoju osobistego. Coach pomaga w: rozwoju osobistym, rozwoju zawodowym, poprawieniu efektywności działania, a także podniesieniu kompetencji. Chciałbyś się rozwijać, ale nie wiesz od czego zacząć? - Coaching jest dla Ciebie!

Diagnoza psychologiczna

 

Proces, podczas którego psycholog używa narzędzi diagnostycznych (tj. testów, wywiadu psychologicznego, czy obserwacji) w celu rozpoznania psychologicznych mechanizmów funkcjonowania badanego.

Kontakt

Poznaj naszych specjalistów

mgr Katarzyna Fura

 

Psycholog, pedagog oraz psychoterapeutka
w trakcie szkolenia. Ukończyła szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach,
a swoje kompetencje psychoterapeutyczne rozwija podczas Całościowego Kursu Psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne
w nurcie integratywnym. W pracy łączy kilka podejść, które dostosowuje do potrzeb klienta i rodzaju jego problemu. 

mgr Emilia Zając
 

Psycholog. Absolwentka Akademii Ignatianum w Krakowie. Prowadzi warsztaty grupowe na terenie całej Polski. Dodatkowa specjalizacja - psycholog sportu. W pracy wykorzystuje metody i techniki nurtu poznawczo-behawioralnego oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

mgr Agnieszka Matuszyńska


Psycholog, specjalista psychodietetyki oraz psychoterapeutka w trakcie szkolenia. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Opolskim, studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS oraz Studium Terapii Gestalt w Śląskim Centrum Psychoterapii i Treningu Gestalt. Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Zobacz więcej