Sfera seksualna odgrywa bardzo dużą rolę w naszej codzienności i bezpośrednio przekłada się na jakość życia. Seksuolog Katowice to usługa oferowana przez Centrum Psychologiczne G-Home, która jest skierowana do osób zmagających się z różnego rodzaju trudnościami w tym obszarze. Zapewniamy fachowe wsparcie osobom, które nie odczuwają oczekiwanej satysfakcji ze swojego życia seksualnego. Pomagamy pacjentom borykającym się z dysfunkcjami seksualnymi stanowiącymi przeszkodę na drodze do zadowolenia z seksu w związku lub innych relacjach.

 

Doświadczony psycholog–seksuolog Katowice w G-Home to Twoja szansa na poprawę jakości życia seksualnego. Zapoznaj się z naszą ofertą.

 

Wykwalifikowany seksuolog Katowice – dlaczego warto skorzystać z jego pomocy?

 

Trudności występujące w życiu seksualnym potrafią w znaczny sposób determinować nasze samopoczucie oraz poczucie własnej wartości. W związku z tym warto korzystać z pomocy specjalisty zarówno w ramach profilaktyki, interwencji kryzysowej, jak i w momencie, gdy niezbędna staje się dłuższa praca nad daną kwestią. Lekarz-seksuolog Katowice to osoba, która skupia się przede wszystkim na biologicznych czynnikach wywołujących trudności w życiu seksualnym. Może on zaproponować pacjentowi szereg badań fizykalnych, skierować na dalszą diagnostykę lub zasugerować leczenie farmakologiczne.

 

Psycholog-seksuolog Katowice to natomiast specjalista, którego uwaga skoncentrowana jest na psychicznym podłożu trudności seksualnych. Jest to nieoceniona pomoc, ponieważ w wielu przypadkach te trudności są konsekwencją problemów w innym obszarze psychiki pacjenta. Istotną rolę w kształtowaniu seksualności mogą mieć m.in. jego przeżycia, doświadczenia czy przebieg dotychczasowych relacji. Profesjonalna analiza seksualnych trudności pacjenta w kontekście jego psychiki może być bardzo pomocna w przypadku wielu dolegliwości, takich jak m.in.:

 

  • brak satysfakcji z życia seksualnego,
  • wątpliwości związane z orientacją lub tożsamością płciową,
  • fobie dotyczące kwestii seksualnych,
  • uzależnienie od filmów pornograficznych,
  • trudności związane z osiągnięciem orgazmu.

 

Bardzo dobry seksuolog Katowice po przeprowadzeniu odpowiedniego rozpoznania Twojego indywidualnego przypadku zaproponuje terapeutyczne rozwiązanie i opracuje plan działania, które będą optymalnie dopasowane do Twojej sytuacji. Chcąc osiągnąć jak najlepsze efekty wizyt, powinieneś lub powinnaś nastawić się na szczerość i otwartość w rozmowie z terapeutą. Rozumiemy, że może wydawać Ci się to krępujące i stresujące, ale nie masz powodów do obaw. Nasza poradnia seksuologiczna Katowice zapewnia poczucie prywatności i bezpieczeństwa – nasi seksuologowie to doświadczeni specjaliści objęci tajemnicą zawodową, którzy życzliwie i z empatią podchodzą do każdego pacjenta. U nas nie spotkasz się z ocenianiem czy generalizowaniem Twoich trudności – nasze działania opierają się o indywidualne podejście, dzięki czemu masz pewność, że Twoje słowa zostaną wysłuchane i potraktowane z najwyższym szacunkiem.

 

Psycholog-seksuolog Katowice – wizyty indywidualne oraz terapia dla par

 

Nasza poradnia psychologiczna Katowice zapewnia możliwość skorzystania z pomocy seksuologa zarówno pacjentom indywidualnym, jak i parom, które chcą poprawić jakość swojego życia seksualnego. Profesjonalne wsparcie znajdą u nas nie tylko mieszkańcy Katowic – prowadzimy terapie stacjonarne także w Zabrzu oraz Będzinie, a w naszej ofercie znajduje się także usługa psycholog online, dzięki której na wizytę mogą umówić się osoby z innych miast Polski lub z zagranicy. Warto podkreślić, że wizyty przez Internet nie odbiegają w żaden sposób pod względem jakości od sesji stacjonarnych. Bardzo dobry seksuolog to usługa świadczona nie tylko w języku polskim – terapie prowadzimy także po angielsku, ukraińsku i rosyjsku.

 

W Centrum psychologicznym G-Home, poza wsparciem seksuologa, oferujemy także usługi terapeutyczne z innych obszarów. Dostępne są u nas takie usługi jak m.in.:

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne

Seksuolog Katowice

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!