Czujesz, że na Twojej drodze w dalszym rozwoju osobistym i zawodowym stanęła przeszkoda nie do pokonania? Coaching Katowice naszym Centrum Psychologicznym G-Home to możliwość przeskoczenia każdej bariery. Dzięki temu rozwiniesz skrzydła i odnajdziesz w sobie pokłady energii, za sprawą których osiągniesz swoje cele. Dobry coach dla osób z miasta Katowice zagwarantuje wsparcie, zainspiruje Cię do dalszego działania. Jeśli potrzebujesz w swoim życiu osobistym i zawodowym bodźca, by ruszyć naprzód, to zapraszamy do G-Home!

Coaching kariery Katowice – odnajdź drogę swojego rozwoju

Coaching kariery Katowice to inspirujące spotkania, z których z pewnością wyjdziesz z siłą i motywacją, by działać. To świetna opcja dla każdego, niezależnie od etapu życia czy miejsca na drabinie kariery. Z naszych usług korzystają zarówno managerowie wyższego szczebla, jak i osoby, które nie mają pracy. Personalny coach Katowice sprawi, że wyruszysz w podróż po swoim umyśle. Będziemy pracować nad tym, by odkryć i zrozumieć siebie, poszerzyć swoją świadomość i pochylić się nad tym, co dla Ciebie ważne. W G-Home w Katowicach posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje i umiejętności, by nasz coaching kariery był skuteczny. Umów się na spotkanie i przekonaj się ile warte są takie rozmowy na własnej skórze.

Centrum psychologiczno medyczne – dobry coach i psychoterapia Katowice 

Szczęśliwie żyjemy w czasach, w których coraz więcej osób rozumie jak ważne jest zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Decydując się na mentoring i coaching w naszej poradni G-Home Katowice inwestujesz w swoje lepsze jutro.

G-Home to poradnia psychologiczna Katowice, w której wsparcie znajdzie każdy, kto go chce i potrzebuje. W naszej ofercie znajdziesz takie usługi, jak: 

Dla osób spoza Katowic oraz wszystkich tych, którzy nigdy nie mają czasu, by o siebie zadbać, pomocą służy psycholog online. Nasze drzwi są otwarte dla każdego niezależnie od wieku czy sytuacji życiowej. Zapraszamy!

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne

Coaching Katowice

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!