Chcesz lepiej zrozumieć siebie, ale nie wiesz, gdzie szukać odpowiedzi? Diagnoza psychologiczna Katowice to usługa, która pozwala rozpoznać psychologiczne mechanizmy funkcjonowania osób zmagających się z różnego rodzaju zaburzeniami. Jak wygląda taka wizyta? Podczas spotkania psycholog sięga po narzędzia diagnostyczne, takie jak testy, przeprowadza wywiad psychologiczny i dokonuje obserwacji, tak by uzyskać całościowy obraz osoby badanej. To z kolei stanowi podstawę do zaplanowania skutecznej terapii ewentualnych zaburzeń.

 

Jeśli interesuje Cię diagnostyka psychologiczna Katowice, zapraszamy do Centrum Psychologicznego G-Home. Nasi specjaliści zawsze dbają o przyjazną atmosferę pełną zrozumienia, więc nie musisz się martwić o swój komfort podczas wizyty.

 

Diagnoza psychologiczna Katowice – dlaczego warto umówić się na wizytę?

 

Zaburzenia zdrowia psychicznego mogą znacznie utrudnić codziennie funkcjonowanie, więc jeśli obserwujesz u siebie niepokojące objawy, zgłoś się po pomoc. W ramach diagnostyki psychologicznej w naszej poradni w Katowicach dokładnie ocenimy Twój stan oraz objawy, przyjrzymy się Twoim mocnym i słabym stronom oraz mechanizmom, które powodują, że doświadczasz trudności. Dzięki temu określimy, czy potrzebujesz terapii, a jeśli tak – jaka forma wsparcia będzie dla Ciebie najlepsza.

 

Warto zgłosić się do nas również, jeśli dostrzegasz coś niepokojącego w zachowaniu bliskich. Diagnoza psychopedagogiczna Katowice to pierwszy krok, by pomóc swojemu dziecku poradzić sobie z jego trudnościami.

 

Diagnoza psychopedagogiczna Katowice – początek zmian na lepsze

 

Jeśli doświadczasz trudności i podejrzewasz, że powodem mogą być zaburzenia zdrowia psychicznego, diagnoza psychologiczna lub psychopedagogiczna Katowice to właściwy wybór. Nie czujesz się na siłach, by przyjść do naszej poradni? A może w Twoim mieście brakuje specjalistów? W takim razie skorzystaj z usługi psycholog online, której jakość nie odbiega od konsultacji stacjonarnych.

 

Jako poradnia psychologiczna Katowice udzielamy też wsparcia w innym zakresie. W ofercie Centrum Psychologicznego G-Home znajdują się również takie usługi jak m.in.:

Zapraszamy do kontaktu.

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne

Diagnoza psychologiczna Katowice

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!