mgr Agnieszka Matuszyńska


Jestem psycholożką, specjalistą psychodietetyki oraz psychoterapeutką
w trakcie szkolenia. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Opolskim, studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS oraz Studium Terapii Gestalt w Śląskim Centrum Psychoterapii
i Treningu Gestalt. Stale podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Przyjmuję stacjonarnie i online. Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu
w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Agnieszka Kaszuba-Czana

 

Dietetyk kliniczny i psychodietetyk.  Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunkach Dietetyka Kliniczna oraz Psychodietetyka. W pracy z Pacjentem stawiam na indywidualne podejście. Wspólnie z Pacjentem ustalamy plan działania, który najlepiej pasuje do stylu życia, a także preferencji. W pracy Psychodietetyka stawiam głównie na terapię poznawczo-behawioralną. 

Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję
z młodzieżą i dorosłymi. Więcej
o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

mgr Jagoda Bester

 

Psycholog i dietetyk. Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Absolwentka Studium Pedagogicznego UJ w Krakowie. Obecnie jestem uczestnikiem Akredytowanego Kursu Psychoterapeutycznego w podejściu integracyjnym Katowickiego Instytutu Psychoterapii. Posiadam doświadczenie zwłaszcza w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z osobami z zaburzeniami odżywiania. Przyjmuję stacjonarnie i online. Pracuję z młodzieżą i dorosłymi. Do zobaczenia :)

Poznaj naszych specjalistów

Dietetycy i Psychodietetycy

mgr Iga Kaczmarczyk

 

Jestem psycholożką, psychodietetyczką
i doradczynią żywieniową. Skończyłam Uniwersytet Warszawski (psychologia), SWPS (podyplomowo psychodietetyka) oraz liczne kursy z zakresu żywienia. Obecnie uczę się
w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Stale aktualizuję swoją wiedzę i śledzę najnowsze badania naukowe.

Przyjmuję online. Pracuję
z osobami dorosłymi oraz parami. Więcej
o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

mgr Natalia Zadworna-Strzeszyna

 

Jestem absolwentką kierunku dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz studiów podyplomowych z psychodietetyki (WSB). Jestem również certyfikowanym Specjalistą Przyjaznym Insulinoopornym. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, aby jak najlepiej mu pomóc. Dzięki stale zdobywanej przeze mnie wiedzy, pomagam naprawić relacje z jedzeniem oraz zmienić nieprawidłowe nawyki żywieniowe w sposób kompleksowy. Przyjmuję stacjonarnie i online. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

mgr Barbara Michalik

 

Jestem psycholożką i dietetyczką, a także psychoterapeutką psychodynamiczną w trakcie szkolenia. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, natomiast dietetykę na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej również w Katowicach. Obecnie szkolę się w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Do pacjentów podchodzę z empatią, otwartością i zrozumieniem. Pracuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Natalia Wilińska

 

Jestem psychologiem klinicznym oraz psychodietetykiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dorosłymi i dziećmi. Ukończyłam SWPS w Warszawie z tytułem magistra oraz studia podyplomowe z Dietetyki, Treningu Umiejętności Społecznych i Przygotowania Pedagogicznego w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie. Swoje kwalifikacje uzupełniam licznymi szkoleniami z zakresu psychologii, jak i dietetykiPrzyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

Umów się na wizytę

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne