Interesują Cię fachowe usługi z zakresu dietetyk Zabrze? Proponujemy profesjonalne wsparcie doradcze w zakresie szeroko pojętej dietetyki. Dietetyk Zabrze z naszej poradni przygotuje indywidualny jadłospis, dopasowany do Twoich potrzeb żywieniowych, preferencji smakowych, stylu życia, a także chorób towarzyszących. Bezpieczna i skuteczna redukcja nadprogramowych kilogramów, uregulowanie jadłospisu czy budowanie masy mięśniowej – to tylko kilka z celów, które pomagamy osiągnąć.

 

Jeśli planujesz zmiany w swojej diecie, zachęcamy do skorzystania z usług, które oferuje nasza poradnia dietetyczna Zabrze.

 

Bardzo dobry dietetyk Zabrze – wypracuj zdrowe nawyki żywieniowe

 

Dietetyk Zabrze to specjalista, który na co dzień doradztwem żywieniowym. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomaga pacjentom dostosować dietę do ich indywidualnych potrzeb oraz schorzeń, z którymi się zmagają. W ramach naszych usług układamy tygodniowe oraz dwutygodniowe plany dietetyczne. Wsparcie wykwalifikowanego specjalisty stanowi klucz do sukcesu w pracy nad zmianą nawyków żywieniowych. Skorzystaj z pomocy naszego dietetyka i zatroszcz się o swoje zdrowie.

 

Dietetyka Zabrze – wybierz się na konsultacje do Centrum G-Home

 

W naszej poradni przeprowadzamy konsultacje, podczas których dietetyk oceni Twój stan zdrowia, styl życia, preferencje żywieniowe oraz zbada Twoją historię chorób. Na podstawie zebranych informacji opracujemy dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy, który uwzględni wszystkie czynniki i pomoże Ci osiągnąć swoje cele żywieniowe. Warto zaznaczyć, że nie musisz mieszkać w Zabrzu, aby skorzystać z konsultacji, ponieważ prowadzimy je także w formie online. Jeśli natomiast występują u Ciebie problemy ze stosowaniem prawidłowej diety z powodu zaburzeń odżywiania lub innych trudności natury psychicznej, to zachęcamy do umówienia się na wizytę do naszego psychodietetyka. 

 

Zabrze dietetyk – specjalizujemy się także w poradnictwie żywieniowym dla osób z chorobami przewlekłymi, takimi jak cukrzyca, choroba Hashimoto, choroby serca i układu trawiennego. Oferujemy również wsparcie dla osób, które chcą schudnąć, zwiększyć aktywność fizyczną, zbudować masę mięśniową lub poprawić swoje samopoczucie.

 

Ponadto, w naszej ofercie znajduje się także szereg innych specjalistycznych usług, w tym m.in.:

 

Zapraszamy na konsultacje do naszej poradni!

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne

Dietetyk Zabrze

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!