Często osoby, które chcą zadbać o swoje zdrowie psychiczne, nie wiedzą do końca, od czego zacząć i do kogo się skierować. Psycholog rodzinny Katowice to jedna z usług świadczonych prywatnie przez Centrum Psychologiczne G-Home, która stanowi dobry pierwszy krok na drodze do profesjonalnego zatroszczenia się o siebie. W naszym Centrum Psychologicznym zatrudnieni są wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, którzy z pełnym zaangażowaniem podchodzą do każdej wizyty. W trakcie naszych konsultacji psychologicznych panuje atmosfera zrozumienia, dzięki czemu nie będziesz mieć obaw przed tym, aby otworzyć się i rozmawiać o trudnościach, z jakimi się borykasz.

Bardzo dobry psycholog dziecięcy Katowice – jeśli szukasz usługi z tego zakresu, to Centrum Psychologiczne G-Home jest dla Ciebie właściwym wyborem.

 

Konsultacje psychologiczne – dlaczego warto z nich skorzystać i kto może to zrobić?

 

Prawdopodobnie przed podjęciem decyzji o tym, do kogo chcesz się udać po pomoc, towarzyszy Ci wiele wątpliwości. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem są profesjonalne konsultacje psychologiczne. W ich ramach doświadczony psycholog poznaje Twoje trudności, potrzeby i oczekiwania, a także ewentualne objawy i dolegliwości. Specjalista będzie pełnić rolę aktywnego słuchacza – dokładnie wysłucha tego, czym chcesz się podzielić, a także będzie zadawać odpowiednie pytania. Jaki jest Twój cel? Jak problem wpływa na Twoje obecne życie? Jak sobie z tym radzisz? Psycholog poprzez zadawane pytania wnikliwie rozpozna Twój przypadek, a następnie stwierdzi m.in. w jaki sposób możecie pracować nad rozwiązaniem Twoich trudności, czy potrzebujesz regularnych wizyt u specjalisty, a także, jaki rodzaj spotkań byłby dla Ciebie najlepszy. Może Ci również zostać polecona dodatkowa wizyta lekarska, np. u neurologa lub psychiatry.

Nasza poradnia psychologiczna Katowice oferuje konsultacje psychologiczne dla różnych grup osób.

 

 

 

 

 

W Centrum Psychologicznym G-Home swoją pomoc zapewniają m.in.:

  • psycholog rodzinny Katowice,
  • psycholog dziecięcy Katowice,
  • psycholog dla młodzieży Katowice,
  • psycholog dla dorosłych Katowice,
  • psycholog dla par Katowice.
     

U nas każdy może dowiedzieć się, jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Co istotne, nie trzeba mieszkać w Katowicach, aby skorzystać z pomocy wykwalifikowanego psychologa – stacjonarnie przyjmujemy również w Zabrzu i Będzinie. Oprócz tego wprowadziliśmy do naszej oferty usługę: psycholog online. Warto podkreślić, że konsultacje psychologiczne prowadzone przez Internet w żadnym stopniu nie odbiegają jakością od wizyt stacjonarnych, a dzięki temu z naszego wsparcia mogą skorzystać zarówno osoby z różnych miejscowości w całej Polsce, jak i te, które mieszkają za granicą. Prowadzimy konsultacje również w innych językach: angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

 

Profesjonalna pomoc psychologiczna Katowice

 

Jako Centrum Psychologiczne G-Home oferujemy nie tylko konsultacje psychologiczne, ale także szereg innych prywatnych usług prowadzonych przez kompetentnych specjalistów.

 

Można u nas uzyskać profesjonalną pomoc z takich obszarów jak m.in.:

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne

Pomoc psychologiczna Katowice

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!