Podłożem złych nawyków żywieniowych bardzo często są różnego rodzaju trudności natury psychicznej. W G-Home świadczymy usługę psychodietetyka Katowice, która ma na celu pomoc osobom zmagającym się między innymi z zaburzeniami odżywiania. Naszymi pacjentami są także osoby mające problem z nadwagą lub otyłością, które chcą w odpowiedzialny sposób schudnąć i zadbać o swoje zdrowie, ale stają im na przeszkodzie pewne trudności o podłożu psychicznym. Psychodietetyk Katowice w Centrum Psychologicznym G-Home to wykwalifikowany specjalista posiadający doświadczenie w pracy z pacjentami borykającymi się z zaburzeniami odżywiania, który ma odpowiednią wiedzę na temat tego, jak postępować w takich przypadkach.

 

Jeśli chcesz zadbać o swój organizm, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, to konsultacje psychodietetyczne Katowice G-Home to rozwiązanie wprost stworzone dla Ciebie. Skontaktuj się z nami i zatroszcz się o swoje zdrowie.

 

Psychodietetyka Katowice – profesjonalne wsparcie dla osób z problemami z odżywianiem

 

Wszechobecna presja na wpisanie się w kanony piękna, brak czasu, trudny do zniesienia stres – zaburzenia odżywiania mogą wynikać z bardzo wielu różnych czynników. Niezależnie jednak od przyczyny, w znaczący sposób szkodzą zdrowiu – zarówno fizycznemu, jak i psychicznemu. Terapia zaburzeń odżywiania Katowice to potwierdzony naukowo sposób na przerwanie błędnego koła i wypracowanie nowych, zdrowych nawyków żywieniowych. Leczenie zaburzeń odżywiania Katowice w Centrum Psychologicznym G-Home stanowi nieocenioną pomoc dla osób zmagających się z różnymi problemami żywieniowymi. Kierujemy naszą ofertę do osób, które interesuje m.in.: leczenie bulimii Katowice oraz leczenie anoreksji Katowice, jednak pracujemy także z pacjentami borykającymi się z innymi trudnościami związanymi z odżywianiem, w tym m.in.:

 

  • kompulsywnym objadaniem się,
  • jedzeniem emocjonalnym, np. zajadaniem stresu,
  • otyłością,
  • brakiem umiejętności przestrzegania diety,
  • niezdrowymi przyzwyczajeniami żywieniowymi.

 

Kiedy terapia zaburzeń odżywiania Katowice staje się usługą, którą warto rozważyć? Pamiętaj, że zwlekanie z wizytą u specjalisty może spowodować pogłębienie się Twoich trudności. Zainteresuj się więc usługą psychodietetyka Katowice już w momencie pojawienia się pierwszych symptomów zwiastujących pojawienie się problemu. Dzięki szybkiej reakcji możesz zahamować dalszy rozwój swoich trudności żywieniowych i szybciej nauczyć się sobie z nimi radzić.

 

Chcesz rozpocząć terapię zaburzeń odżywiania, ale nie mieszkasz w Katowicach? Nie ma problemu! Prowadzimy terapie stacjonarne również w Zabrzu i Będzinie. W naszej ofercie dostępna jest także usługa psycholog online, dzięki czemu możesz skorzystać ze wsparcia kompetentnego psychodietetyka także, kiedy mieszkasz w innym rejonie Polski lub za granicą. Oferujemy również leczenie zaburzeń odżywiania dla osób obcojęzycznych – wizyty w G-Home mogą być prowadzone po angielsku, ukraińsku lub rosyjsku.

 

Psychodietetyk Katowice – praca nad zaburzeniami odżywiania w komfortowej atmosferze

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zaburzenia odżywiania są dla naszych pacjentów często trudnym i wstydliwym tematem. Dlatego nasza poradnia psychologiczna Katowice zapewnia atmosferę zrozumienia oraz prywatności, dzięki czemu chętniej się otworzysz i z większą motywacją będziesz uczęszczać na wizyty. Psychodietetycy w G-Home podchodzą do każdego pacjenta z pełnym zaangażowaniem oraz w indywidualny sposób, dzięki czemu czujesz, że pracujesz nad swoimi trudnościami z właściwą osobą.

 

W ofercie G-Home znajduje się nie tylko psychodietetyka Katowice, ale także inne usługi, w tym m.in.:

 

Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne

Psychodietetyk Katowice

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!