Poznaj naszych specjalistów

Psycholodzy i Psychoterapeuci w Katowicach

mgr Agnieszka Matuszyńska


Jestem psycholożką, specjalistą psychodietetyki oraz psychoterapeutką
w trakcie szkolenia. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Opolskim, studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS oraz Studium Terapii Gestalt w Śląskim Centrum Psychoterapii
i Treningu Gestalt. Stale podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Przyjmuję stacjonarnie i online. Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu
w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Ewelina Adamczewska

 

Psycholog. Absolwentka studiów magisterskich na Akademii Humanitas. Aktualnie, w trakcie
4-letniego szkolenia z psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, rekomendowanego przez PTP (nurt psychodynamiczny).

Zapraszam Cię, jeśli doświadczasz, m.in: ciągłej samokrytyki i obniżonego poczucia własnej wartości, braku bezpieczeństwa oraz poczucia stabilności, trudności z zaufaniem i budowaniem zdrowych relacji z innymi. 

Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję
z młodzieżą oraz dorosłymi . Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Helena Gajda

 

Psycholog oraz oligofrenopedagog. W swojej pracy opieram się na humanistycznym podejściu do relacji terapeutycznej. Skupiam się na szerokim podejściu do osoby i jej trudności. Wspieram w zrozumienia i poznaniu swoich emocji, zwiększeniu samoakceptacji oraz odnalezieniu zasobów umożliwiających dalszy rozwój i pokonanie ograniczeń. Korzystam również z technik poznawczo-behawioralnych oraz ćwiczeń relaksacyjnych. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu
w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Barbara Michalik

 

Jestem psycholożką i dietetyczką, a także psychoterapeutką psychodynamiczną w trakcie szkolenia. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, natomiast dietetykę na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej również w Katowicach. Obecnie szkolę się w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Do pacjentów podchodzę z empatią, otwartością i zrozumieniem. Pracuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Jagoda Bester

 

Psycholog i dietetyk. Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Absolwentka Studium Pedagogicznego UJ w Krakowie. Obecnie jestem uczestnikiem Akredytowanego Kursu Psychoterapeutycznego w podejściu integracyjnym Katowickiego Instytutu Psychoterapii. Posiadam doświadczenie zwłaszcza w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z osobami z zaburzeniami odżywiania. Przyjmuję stacjonarnie i online. Pracuję z młodzieżą i dorosłymi. Do zobaczenia :)

mgr Sonia Adamik

 

Psycholog. Absolwentka Akademii Górnośląskiej w Katowicach. Pracuje z pacjentem wykazując się podejściem indywidualnym, dokładnie wsłuchując się w zgłaszane trudności, a tym samym dostosowuję się do przekazywanych przez pacjentów treści. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu psychologii klinicznej, sposobów pracy z pacjentem, czy też diagnozy neuropsychologicznej w praktyce. Do pacjenta podchodzę w sposób holistyczny, wykorzystując dotychczasowo zdobyte informacje oraz umiejętności. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

Umów wizytę

mgr Justyna Kalinowska

 

Jestem psychologiem. Podyplomowy staż odbyłam w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. Sz. Starkiewicza. Jestem również absolwentką Foundation Course in Counselling Skills, Theory and Personal Development (University of Limerick) oraz Szkoły Trenerów Treningu Psychologicznego i Socjoterapii. Najbliższy jest mi psychodynamiczny nurt terapeutycznyZgodnie z podejściem holistycznym postrzegam człowieka jako złożenie ducha, ciała i umysłu. Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą od 15 r.ż, w trybie stacjonarnym oraz online. Więcej
o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

 

 

mgr Weronika Ławniczak

 

Jestem psycholożką, absolwentką psychologii na Akademii Humanitas oraz psychokryminalistyki na Uniwersytecie SWPS. Moje zrozumienie i wrażliwość wobec ludzkich emocji oraz psychiki stanowią kluczowy element mojej pracy. Dla mnie praca z drugim człowiekiem to nie tylko zawód, ale prawdziwe powołanie. Moje podejście do klienta opiera się na empatii oraz zrozumieniu, a głównym celem nie jest jedynie pomoc w rozwiązywaniu problemów, lecz także wspieranie klientów w odkrywaniu ich własnej siły i potencjału. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 13 r.ż. Przyjmuję stacjonarnie i online. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

 

 

mgr Barbara Syćko

 

Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną. Ukończyłam również studia podyplomowe z psychologii transportu z elementami psychodiagnostyki. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego certyfikowanego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Szczególny nacisk kładę na budowanie relacji terapeutycznej w poszanowaniu godności i praw pacjenta. Pracuję z osobami dorosłymi, parami oraz młodzieżą od 15 r.ż. Przyjmuję stacjonarnie i online. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne