mgr Ewa Depta

 

Jestem psycholożką, absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłam podyplomowe studia z Neuropsychologii klinicznej i diagnozy neuropsychologicznej w ujęciu praktycznym. Miałam zaszczyt i przyjemność pracować z polską powojenną emigracją w Australii - Sydney. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, szczególnie w zakresie chorób neurodegeneracyjnych. W pracy najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście do Pacjenta. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Przyjmuję online. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

 

 

mgr Iga Kaczmarczyk

 

Jestem psycholożką, psychodietetyczką
i doradczynią żywieniową. Skończyłam Uniwersytet Warszawski (psychologia), SWPS (podyplomowo psychodietetyka) oraz liczne kursy z zakresu żywienia. Obecnie uczę się
w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Stale aktualizuję swoją wiedzę i śledzę najnowsze badania naukowe.

Przyjmuję online. Pracuję
z osobami dorosłymi oraz parami. Więcej
o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

Poznaj naszych specjalistów

Psycholodzy i Psychoterapeuci w Warszawie

mgr Iwona Wilczyńska

 

Jestem psycholożką, trenerką umiejętności rodzicielskich, TUS. Zapraszam osoby dorosłe oraz młodzież od 16 r.ż. które czują, że są tematy, które je przerastają, że utknęły w miejscu, z którego trudno ruszyć naprzód. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym. W pracy kieruję się empatią i chęcią zrozumienia oraz dostarczeniem adekwatnych narzędzi do rozwiązania trudności, a także wypracowaniu strategii, które zaowocują w przyszłości. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Karolina Hipsz

 

Psycholog ze specjalizacją kliniczną oraz Interwent Kryzysowy. Absolwentka Uniwersytetu SWPS z siedzibą w Warszawie, gdzie pracuje również jako wykładowca. Moim celem jest pomoc pacjentowi w rozwiązaniu jego trudności, poznaniu co za nimi stoi, a także wsparciu w procesie zmiany. Staram się stworzyć w gabinecie bezpieczną i akceptującą atmosferę, tak by każdy mógł być sobą. Zależy mi na tym by odkryć znaczenie, które dla osoby mają pojawiające się kryzysy, zachowania, emocje czy też myśli.  Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Krzysztof J. Suski

 

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta, coach oraz mentor. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz licznych kursów i szkoleń podyplomowych w Polsce i USA. Psycholog Zdrowia, Twórca programu ‘Odporni-Plus’ wspomagającego terapię chorób o podłożu psychosomatycznym, Psychodietetyk. Trener w obszarze kompetencji miękkich i efektywności osobistej. W pracy wykorzystuje metody i techniki nurtu poznawczo-behawioralnego oraz TSR. Wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, dorosłymi i parami oraz zespołami zadaniowymi. Praktyka w Polsce i zagranicą. Prowadzi konsultacje w jęz. polskim i angielskim. Do zobaczenia :)

 

mgr Zuzanna Smagała

 

Psycholog. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłam studia podyplomowe z Psychologicznej Diagnozy Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Posiadam certyfikat upoważniający prowadzenie Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży oraz doświadczenie w tym zakresie. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności. Specjalizuję się głównie w diagnozie. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję ze starszymi dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Z rodzinami lub parami pracuję w obszarze systemowym.  Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Jagoda Semeniuk

 

Jestem psycholożką, absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam także studia podyplomowe z poradnictwa psychologicznego i interwencji kryzysowej oraz studium Dialogu Motywującego. Moja praca opiera się na dostarczaniu wsparcia i pomocy osobom, które zmierzają do poprawy swojego samopoczucia oraz osiągnięcia lepszej jakości życia. Serdecznie zapraszam na konsultację osoby dorosłe oraz młodzież po 15 roku życia. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

mgr Karolina Kosyl

 

Jestem magistrem psychologii, certyfikowanym Trenerem TUS, TZA oraz Terapeutą Ręki i diagnostą w tym obszarze. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Prowadzę warsztaty grupowe na terenie Warszawy. W pracy wykorzystuje metody i techniki nurtu poznawczo - behawioralnego oraz terapii schematów. Pracuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. 

Do zobaczenia :)

mgr Natalia Wilińska

 

Jestem psychologiem klinicznym oraz psychodietetykiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dorosłymi i dziećmi. Ukończyłam SWPS w Warszawie z tytułem magistra oraz studia podyplomowe z Dietetyki, Treningu Umiejętności Społecznych i Przygotowania Pedagogicznego w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie. Swoje kwalifikacje uzupełniam licznymi szkoleniami z zakresu psychologii, jak i dietetykiPrzyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne