Umów wizytę

Umów wizytę

Poznaj naszych specjalistów

Psycholodzy i Psychoterapeuci w Zabrzu

mgr Agnieszka Matuszyńska


Jestem psycholożką, specjalistą psychodietetyki oraz psychoterapeutką
w trakcie szkolenia. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Opolskim, studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS oraz Studium Terapii Gestalt w Śląskim Centrum Psychoterapii
i Treningu Gestalt. Stale podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Przyjmuję stacjonarnie i online. Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu
w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

Daria Puźniak

 

Psycholog, terapeuta rodzin, oligofreonopedagog, tyflopedagog, surfopedagog. Absolwentka psychologii o specjalności klinicznej w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Posiadam szeroki zakres wiedzy i doświadczenia w pracy z dorosłymi oraz dziećmi i młodzieżą z deficytami rozwojowymi, niedostosowaniem społecznym, zaburzeniami emocjonalnymi oraz niepełnosprawnościami intelektualnymi. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Więcej o mnie po kliknięciu w link.

Do zobaczenia :)

mgr Emilia Zając

 

Psycholog. Absolwentka Akademii Ignatianum w Krakowie. Zrealizowałam roczne studium metod i technik terapii poznawczo-behawioralnej. Prowadzę warsztaty grupowe na terenie całej Polski. Dodatkowa specjalizacja - psycholog sportu. W pracy wykorzystuję metody i techniki nurtu poznawczo-behawioralnego oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję
z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Katarzyna Okopna-Matuszewska

 

Psycholog oraz psychoterapeutka
w trakcie szkolenia. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie w trakcie całościowego szkolenia akr
edytowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Joanna Czuma-Sitek

 

Psycholog. Absolwentka studiów magisterskich o specjalności Psychologia Kliniczna
i Osobowości w "Wyższej Szkole Humanitas". Certyfikowany coach mentor kryzysowy. Posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne nauczycielsko-wychowawcze

w pracy z nauczycielami, dziećmi, młodzieżą

i rodzicami. Ciągle poszerzam swoje kompetencje. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z młodzieżą, dorosłymi i parami. Więcej  o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

Umów wizytę

mgr Laura Zacharuk

 

Jestem psychologiem. Absolwentką Uniwersytetu Śląskiego. Obecnie szkolę się z zakresu coachingu, aby móc wspierać i motywować pacjentów w dokonywaniu zmian i osiąganiu wyznaczonych celów. Posiadam dodatkowo przygotowanie pedagogiczne, pozwalające na pracę z dziećmi i młodzieżą. 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywam pracując w poradni psychologicznej oraz w zespole szkolno-przedszkolnym. Swoją współpracę wiąże z dziećmi od 3 roku życia, młodzieżą i osobami dorosłymi.

.  Przyjmuję stacjonarnie i online. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

 

 

mgr Angelika Kamińska


Psycholog. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz coachingu i mentoringu na SWPS. Aktualnie szkoli się we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii jako konsultant transkulturowej psychoterapii pozytywnej. Sesje oparte są na rozmowie i budowaniu relacji terapeutycznej, która służy pogłębieniu rozumienia siebie, swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Przyjmuję stacjonarnie i online. Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Barbara Syćko

 

Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną. Ukończyłam również studia podyplomowe z psychologii transportu z elementami psychodiagnostyki. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego certyfikowanego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Szczególny nacisk kładę na budowanie relacji terapeutycznej w poszanowaniu godności i praw pacjenta. Pracuję z osobami dorosłymi, parami oraz młodzieżą od 15 r.ż. Przyjmuję stacjonarnie i online. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne