Jesteś na życiowym zakręcie i czujesz, że potrzebujesz pomocy specjalisty? Usługa psycholog Bytom w Centrum Psychologicznym G-Home może okazać się najlepszym rozwiązaniem na długofalową poprawę Twojego samopoczucia. W naszym gabinecie psychoterapii zajmujemy się nie tylko terapią indywidualną, ale oferujemy również inne formy fachowej pomocy. Usługi: psycholog dziecięcy Bytom oraz terapia małżeńska Bytom także cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych pacjentów. Skorzystaj z naszej oferty i powierz swoje zdrowie psychiczne w doświadczone ręce wykwalifikowanych terapeutów. Nasi specjaliści mają gruntowną, współczesną wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii, a także wieloletnie doświadczenie w praktycznej współpracy z pacjentami w różnym wieku.

Jeżeli interesuje Cię psychoterapia Bytom, sprawdź pełną ofertę naszych usług. Zapewniamy maksymalny profesjonalizm, dyskrecję oraz wsparcie zgodne ze współczesnymi standardem psychologii.

 

Dobry psycholog Bytom – zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów

 

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię psychoterapia dla par Bytom, czy też poszukujesz etycznego psychologa dla siebie lub swojego dziecka – usługi Centrum Psychologicznego G-Home są dopasowane do potrzeb każdego pacjenta. Żaden z naszych specjalistów nie pełni roli biernego słuchacza. Możesz mieć pewność, że na spotkaniach otrzymasz fachowe i skuteczne wsparcie psychologiczne, opracowany zostanie plan terapii, a jeśli zajdzie taka konieczność – zostaniesz skierowany do innego specjalisty (np. psychiatry).

 

Polecana poradnia pedagogiczno-psychologiczna Bytom

 

Poradnia psychologiczna Katowice G-Home oferuje obszerny wybór usług. Nasze usługi proponujemy każdemu, kto potrzebuje pomocy i wsparcia specjalisty, niezależnie od wieku, problemu i sytuacji życiowej. W naszej ofercie dostępne są takie usługi jak m.in.:

  • psycholog dla dorosłych Bytom,
  • terapia par Bytom,
  • terapia rodzinna Bytom,
  • psycholog dziecięcy Bytom prywatnie.

Do naszych specjalizacji zaliczana jest również seksuologia, psychodietetyka, terapia uzależnień i szeroko pojęty coaching. Terapia psychologiczna Bytom to usługa, z której może skorzystać każdy, kto tylko odczuwa potrzebę wsparcia. Zwiększ swoje szanse na poprawę jakości życia – zobacz, że można żyć inaczej!

 

Psycholog Bytom prywatnie – umów się na wizytę

 

Terapia psychologiczna Bytom realizowana za pośrednictwem naszego Centrum Psychoterapii G-Home jest usługą skierowaną nie tylko do mieszkańców tego miasta. Warto zauważyć, że z naszej pomocy można skorzystać nie tylko stacjonarnie. Umożliwiamy pełnoprawne sesje terapeutyczne online, które nie odbiegają w żaden sposób od wizyt w gabinecie. Dzięki temu możemy skutecznie pomagać ludziom z całej Polski – proponujemy takie usługi jak m.in.:

Godny uwagi jest również fakt, że usługa psycholog online stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które mieszkają za granicą.

Nie czekaj, aż problem sam minie! Z doświadczenia wiemy, że w wielu przypadkach gra na zwłokę powoduje tylko spotęgowanie problemów psychologicznych. Dlatego skorzystaj z pomocy specjalistów z Centrum Psychologicznego G-Home i zacznij od nowa widzieć życie w pozytywnym świetle. 

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne

Psycholog Bytom

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!