Nad Twoim życiem zebrały się ciemne chmury i szukasz pomocy specjalisty w tej trudnej sytuacji? Usługa psycholog Gliwice w Centrum Psychologicznym G-Home daje Ci szansę na otrzymanie bezcennego wsparcia w staraniach o poprawę jakości Twojego życia. Nasz gabinet psychoterapii oferujący swoje usługi mieszkańcom Gliwic zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych terapeutów. Posiadają oni odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, dzięki którym mogą skutecznie pracować z Tobą nad Twoimi trudnościami. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak delikatną sferą jest ludzka psychika, dlatego na wizytach w G-Home nie spotkasz się ze stereotypowym traktowaniem czy negatywną oceną. Pomoc psychologiczna dla mieszkańców Gliwic w G-Home jest świadczona w przyjaznej atmosferze zrozumienia, która skłania do otworzenia się i gruntownego przepracowania Twoich trudności.

Jeśli interesuje Cię usługa psycholog Gliwice prywatnie realizowana na wysokim poziomie, to zapraszamy do kontaktu!

 

Psycholog Gliwice – pomocna dłoń w staraniach o lepsze jutro

 

Czujesz, że nadszedł czas, aby zatroszczyć się o swoje zdrowie i równowagę psychiczną? W takim razie bardzo dobry psycholog Gliwice to usługa wprost stworzona dla Ciebie. Konsultacje psychologiczne z doświadczonym specjalistą są doskonałym wyborem na początku Twojej drogi do odzyskania dobrego samopoczucia i życiowego balansu. Podczas wizyt będziesz móc opowiedzieć o trapiących Cię trudnościach, a aktywnie słuchający psycholog dokładnie przeanalizuje Twoją sytuację, udzieli Ci wsparcia i zaproponuje dalszy plan działania, który może być optymalny w Twoim przypadku. Dzięki temu dowiesz się, jaki powinien być Twój następny krok, który przybliży Cię do upragnionego celu.

Mieszkasz nieopodal Gliwic i zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszej pomocy ze względu na konieczność dojazdów? Sprawdź usługę psycholog online w G-Home! Internetowa forma wizyt pozwoli Ci systematycznie pracować z terapeutą bez konieczności wychodzenia z domu. Warto przy tym podkreślić, że wizyty online w żadnym stopniu nie odbiegają poziomem lub zakresem możliwości od sesji stacjonarnych, dlatego masz pewność, że nic nie stracisz.

 

Psychoterapia Gliwice – komu oferujemy nasze wsparcie?

 

Na co dzień zgłaszają się do nas osoby, które borykają się z bardzo różnymi trudnościami. Osoby, które interesuje fachowa psychoterapia Gliwice, mogą u nas podjąć terapię w nurcie dostosowanym do ich potrzeb i oczekiwań. Poradnia psychologiczna Katowice G-Home wyznaje zasadę, że wszystkim należy się pomoc, dlatego proponujemy szereg różnorodnych usług terapeutycznych skierowany do pacjentów w każdym wieku oraz w różnej sytuacji życiowej. W naszej ofercie dostępne są takie usługi jak m.in.:

  • terapia indywidualna dla dorosłych Gliwice,
  • psycholog dziecięcy Gliwice,
  • terapia małżeńska Gliwice,
  • terapia par Gliwice,
  • psychoterapia dla młodzieży Gliwice,
  • psychodietetyk Gliwice,
  • seksuolog Gliwice,
  • coaching Gliwice.

Każda proponowana usługa, niezależnie czy to psychoterapia par, czy też psycholog dla dzieci w Gliwicach jest warta swojej ceny, ponieważ stanowi szansę na znaczącą poprawę jakości Twojego życia.

 

G-Home – profesjonalna pomoc psychologiczna w różnych miastach

 

Nasz gabinet psychoterapii proponuje swoje wsparcie nie tylko mieszkańcom Gliwic, ale także innych miejscowości. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju usługi, w tym m.in.:

Skorzystaj z pomocy specjalistów z Centrum Psychologicznego G-Home i zacznij na nowo cieszyć się życiem.

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne

Psycholog Gliwice

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!