Chcesz zadbać o swoje zdrowie psychiczne, ale w Twojej okolicy brakuje odpowiednich specjalistów? Usługa psycholog online proponowana przez Centrum Psychologiczne G-Home to idealne rozwiązanie w takiej sytuacji. Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych terapeutów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy są w stanie pomóc Ci poradzić sobie z trudnościami, z jakimi się borykasz. Pomoc psychologiczna online w G-Home to wygodne rozwiązanie zapewniające oszczędność czasu i pieniędzy, jakie trzeba byłoby poświęcić na dalekie dojazdy. Internetowa forma wizyt sprzyja ich regularności, która jest kluczowa dla satysfakcjonujących efektów terapeutycznych.

Interesuje Cię bardzo dobry psycholog online? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

Psycholog online – fachowa pomoc dla osób z Polski i zagranicy

 

W ostatnich latach rozwój usług psychologicznych prowadzonych przez Internet znacznie przyspieszył. Pomoc psychologa online stała się równoważną alternatywą dla tradycyjnych, stacjonarnych wizyt. Jako poradnia psychologiczna Katowice dbamy o to, aby prowadzone przez nas konsultacje psychologiczne online oraz inne usługi świadczone w tej formie nie odbiegały poziomem od sesji w gabinecie. Rozmowa z psychologiem online w G-Home będzie dla Ciebie równie wartościowa, co wizyta stacjonarna, a przy tym nie wymaga od Ciebie przemierzania wielu kilometrów w celu uzyskania pomocy.

Możliwość skorzystania z usługi bardzo dobry psychoterapeuta online bez ruszania się z domu pozwala przełamać barierę związaną z koniecznością dalekich wyjazdów. Stanowi ona szansę dla osób mieszkających poza Katowicami na systematyczne korzystanie z profesjonalnej pomocy. Pomagamy zarówno osobom żyjącym w różnych częściach Polski, jak i za granicą. Po porady psychologiczne online mogą się do nas zgłosić także pacjenci obcojęzyczni – prowadzimy wizyty w języku angielskim, rosyjskim oraz ukraińskim. Dzięki takiemu podejściu Centrum Psychologiczne G-Home może realizować swoją misję: skutecznie nieść pomoc każdemu potrzebującemu.

 

Pomoc psychologiczna online – nieocenione wsparcie w kryzysowej sytuacji

 

Konsultacje psychologiczne online w Centrum Psychologicznym G-Home stanowią pierwszy krok ku równowadze i zdrowiu psychicznemu. Internetowa forma wizyty jest bardzo sprzyjająca dla osób znajdujących się w życiowym kryzysie, dla których osobiste wybranie się do placówki stanowi dużą trudność. Rozmowa z psychologiem online jest wartościowym narzędziem, które w dłuższej perspektywie pomaga pacjentom stanąć na nogi i zawalczyć o lepsze jutro.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że trudności natury psychicznej mogą dotknąć każdego, niezależnie wieku. Zmagają się z nimi zarówno dorośli, młodzież, jak i najmłodsi, dlatego zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie pojawiła się usługa psycholog dziecięcy online. Sesje z naszym doświadczonym specjalistą pozwolą dziecku w komfortowych warunkach otworzyć się i podzielić trapiącymi je problemami. Podobnie jak na wizytach stacjonarnych, na wizytach online panuje atmosfera empatii i zrozumienia, dzięki której mali pacjenci mogą poczuć się pewnie i razem z psychologiem pracować nad swoimi trudnościami.

Centrum Psychologiczne G-Home – niesiemy pomoc potrzebującym

 

Dzisiejszy świat stawia przed ludźmi wiele wyzwań, przez co niestety często zapominają oni, jak ważna jest troska o zdrowie psychiczne. W Centrum Psychologicznym G-Home zapewniamy wiele profesjonalnych usług terapeutycznych, które pomogą Ci zadbać o tę sferę. W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak m.in.:

 

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia.

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne

Psycholog online

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!