Od jakiegoś czasu czujesz, że nie jesteś sobą i potrzebujesz wsparcia i zrozumienia? Psycholog Ruda Śląska w Centrum Psychologicznym G-Home sprawi, że popracujesz nad poprawą jakości swojego życia. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne z udziałem naszych doświadczonych terapeutów. Dzięki licznym szkoleniom i wielu sesjom zakończonych sukcesem z pewnością pomogą także Tobie. Przekonaj się, że psychoterapeuta Ruda Śląska będzie nieocenionym wsparciem w każdym przypadku. Działamy zarówno wtedy, gdy potrzebujesz systematycznej i długoterminowej pracy, jak i pomocy przy jednorazowej sytuacji. Zapraszamy do G-Home, by dobry psycholog w Rudzie Śląskiej popracował z Tobą nad odnalezieniem balansu w życiu.

Dobry psycholog Ruda Śląska – wsparcie i pomoc dla każdego

Coraz więcej osób ma świadomość, że zdrowie psychiczne to pierwszy krok do życia w harmonii. G-Home to terapeuta Ruda Śląska, z którym popracujesz nad osiągnięciem równowagi i balansu. Coraz częściej wsparcia potrzebują także najmłodsi i ważne jest, by dostrzegać także ich potrzeby. Dlatego psycholog dziecięcy Ruda Śląska to jedna z ważniejszych usług dla dzieci w naszej poradni psychologicznej. Dzięki temu najmłodsi mają szansę wejść w dorosłość z szacunkiem dla swoich emocji i z umiejętnością stawiania granic. Nasza poradnia pedagogiczno-psychologiczna G-Home w Rudzie Śląskiej to idealne miejsce, by zadbać o lepsze jutro.

Psychoterapeuta Ruda Śląska – by znaleźć rozwiązanie problemów

G-Home to poradnia psychologiczna Katowice, w której znajdziesz usługi psychologa prywatnie także jako mieszkaniec Rudy Śląskiej. Pomożemy Ci zmierzyć się z największymi wyzwaniami w komfortowej, pełnej empatii i zrozumienia atmosferze. Nasz gabinet pomocy psychologicznej w Katowicach oraz Zabrzu to miejsce, gdzie otrzymasz bezwarunkowe wsparcie specjalistów. G-Home to także:

Dostępny jest u nas także psycholog online – dla wszystkich, którzy wolą spotykać się w zaciszu swojego domu. Wspólnie wyruszmy w podróż po Twoje lepsze jutro.

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne

Psycholog Ruda Śląska

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!