Nieustanna presja i wciąż zwiększająca się prędkość życia sprawia, że wiele osób zmaga się z trudnościami natury psychicznej. Psychoterapia Katowice w Centrum Psychologicznym G-Home to usługa, która pozwala zatroszczyć się o tę sferę, co przekłada się na poprawę jakości Twojego codziennego funkcjonowania. Oferujemy fachową pomoc wykwalifikowanych specjalistów, którzy w pełni angażują się we wsparcie pacjentów. Decydując się na skorzystanie z usługi psychoterapeuta Katowice w G-Home, stawiasz duży krok w stronę równowagi psychicznej oraz odzyskania satysfakcji z życia.

 

Gabinet psychoterapii Katowice G-Home to Twoja szansa na lepsze jutro – przekonaj się, jak możemy Ci pomóc.

 

Psychoterapia Katowice – wyciągamy pomocną dłoń do osób w trudnej sytuacji

 

Kiedy zmagasz się z trudnościami w swoim życiu, warto zdecydować się na skorzystanie z profesjonalnego wsparcia. Skuteczną pomoc może zaoferować Ci wyłącznie bardzo dobry psychoterapeuta Katowice, który jest odpowiednio przygotowany do tej roli. Nasza poradnia psychologiczna Katowice zatrudnia wyłącznie terapeutów o wysokich kompetencjach miękkich oraz doskonałym przygotowaniu merytorycznym. Pracują oni w różnych nurtach terapeutycznych, stąd masz możliwość wyboru specjalisty, którego metody będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom. Jeżeli masz wątpliwości, jaki nurt byłby najkorzystniejszy w Twoim przypadku, to serdecznie zapraszamy na konsultacje psychologiczne, w trakcie których psycholog Katowice dokładnie rozpozna i przeanalizuje Twoją sytuację, a następnie otrzymasz informację zwrotną dotyczącą tego, w jakim kierunku możesz pracować wspólnie z terapeutą nad poprawą jakości Twojego samopoczucia.

 

 

 

 

Psychoterapeuta Katowice

 

Nasz gabinet psychoterapii zapewnia możliwość wzięcia udziału w różnych rodzajach psychoterapii. Prowadzone są u nas m.in.:

 

  • psychoterapia indywidualna Katowice,
  • psychoterapia dla młodzieży Katowice,
  • psychoterapia dla par Katowice,
  • psychoterapia uzależnień Katowice.

 

Część naszych pacjentów to osoby zamieszkujące Katowice, jednak psychoterapia stacjonarna odbywa się również w Zabrzu. Nie musisz jednak mieszkać w tym regionie, aby móc uczęszczać na sesje terapeutyczne w G-Home. Wprowadziliśmy do naszej oferty usługę psycholog online, która jest realizowana w pełni profesjonalnie i w najmniejszym stopniu nie odbiega jakością od wizyt stacjonarnych. Dzięki temu, że prowadzimy psychoterapię przez Internet, z naszej pomocy mogą skorzystać osoby z innych miast Polski, a także te, które na co dzień przebywają poza Polską. Warto podkreślić również, że psychoterapia odbywa się u nas nie tylko po polsku, ale również w innych językach – po angielsku, rosyjsku oraz ukraińsku.

 

Gabinet psychoterapii Katowice G-Home – szeroki wachlarz usług terapeutycznych

 

W Centrum Psychologicznym G-Home staramy się nieść pomoc psychologiczną każdej potrzebującej osobie. Z tego powodu proponujemy nie tylko psychoterapię, ale także różne inne prywatne usługi świadczone przez doświadczonych profesjonalistów. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

 

 

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia.

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne

Psychoterapia Katowice

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!