mgr Iga Kaczmarczyk

 

Jestem psycholożką, psychodietetyczką
i doradczynią żywieniową. Skończyłam Uniwersytet Warszawski (psychologia), SWPS (podyplomowo psychodietetyka) oraz liczne kursy z zakresu żywienia. Obecnie uczę się
w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Stale aktualizuję swoją wiedzę i śledzę najnowsze badania naukowe.

Przyjmuję online. Pracuję
z osobami dorosłymi oraz parami. Więcej
o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

Poznaj naszych specjalistów

Psycholodzy i Psychoterapeuci

mgr Agnieszka Matuszyńska


Jestem psycholożką, specjalistą psychodietetyki oraz psychoterapeutką
w trakcie szkolenia. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Opolskim, studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS oraz Studium Terapii Gestalt w Śląskim Centrum Psychoterapii
i Treningu Gestalt. Stale podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Przyjmuję stacjonarnie i online. Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu
w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Katarzyna Fura

 

Pedagog. Ukończyłam szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a swoje kompetencje psychoterapeutyczne rozwijam podczas Całościowego Kursu Psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w nurcie integratywnym. W pracy łączy kilka podejść, które dostosowuje do potrzeb klienta i rodzaju jego problemu. 

Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracujęz dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Więcej o mnie po kliknięciu w link.

Do zobaczenia :)

mgr Emilia Zając

 

Psycholog. Absolwentka Akademii Ignatianum w Krakowie. Zrealizowała roczne studium metod i technik terapii poznawczo-behawioralnej. Prowadzi warsztaty grupowe na terenie całej Polski. Dodatkowa specjalizacja - psycholog sportu. W pracy wykorzystuje metody i techniki nurtu poznawczo-behawioralnego oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracujęz dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Natalia Kądzielawa

 

Psycholog. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na Uniwersytecie SWPS oraz psychoterapeuta w trakcie szkolenia w Centrum Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Ukończyła szkolenia z zakresu Racjonalnej Terapii Zachowań, terapii prowokatywnej, coachingu oraz treningu umiejętności miękkich. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

Więcej o mnie

Umów się na wizytę

mgr Barbara Michalik

 

Jestem psycholożką i dietetyczką, a także psychoterapeutką psychodynamiczną w trakcie szkolenia. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, natomiast dietetykę na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej również w Katowicach. Obecnie szkolę się w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Do pacjentów podchodzę z empatią, otwartością i zrozumieniem. Pracuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Jagoda Bester

 

Psycholog i dietetyk. Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Absolwentka Studium Pedagogicznego UJ w Krakowie. Obecnie jestem uczestnikiem Akredytowanego Kursu Psychoterapeutycznego w podejściu integracyjnym Katowickiego Insytutu Psychoterapii. Posiadam doświadczenie zwłaszcza w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z osobami z zaburzeniami odżywiania. Przyjmuję stacjonarnie i online. Pracuję z młodzieżą i dorosłymi. Do zobaczenia :)

mgr Piotr Wegner

 

Psycholog. Warsztat psychoterapii szlifowałem w Kolegium Psychoterapii
u dr Jacka Wojciechowicza w Lublinie. Somatoterapia, którą poznałem, uświadomiła mi związek psychiki i ciała. Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Przyjmuję online. Pracuję z młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

Umów się na wizytę

Więcej o mnie

mgr Joanna Czuma-Sitek

 

Psycholog. Absolwentka studiów magisterskich o specjalności Psychologia Kliniczna
i Osobowości w "Wyższej Szkole Humanitas". Certyfikowany coach mentor kryzysowy. Posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne nauczycielsko-wychowawcze

w pracy z nauczycielami, dziećmi, młodzieżą

i rodzicami. Ciągle poszerza swoje kompetencje. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z młodzieżą, dorosłymi i parami. Więcej  o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

mgr Halina Dendek

 

Psycholog oraz Psychoonkolog. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, gdzie ukończyłam specjalność zdrowia i choroby. To właśnie wsparcie osób chorych somatycznie zawsze było w centrum moich zainteresowań zawodowych. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychoonkologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, a następnie Integratywne Studium Psychoterapii Par we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

ul. Sokolska 80/2

40-132 Katowice

Centrum Psychologiczno-medyczne

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Resjestracja on-line: kontakt@ghomeonline.pl