Umów się na wizytę

Umów się na wizytę

mgr Iga Kaczmarczyk

 

Jestem psycholożką, psychodietetyczką
i doradczynią żywieniową. Skończyłam Uniwersytet Warszawski (psychologia), SWPS (podyplomowo psychodietetyka) oraz liczne kursy z zakresu żywienia. Obecnie uczę się
w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Stale aktualizuję swoją wiedzę i śledzę najnowsze badania naukowe.

Przyjmuję online. Pracuję
z osobami dorosłymi oraz parami. Więcej
o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

Poznaj naszych specjalistów

Psycholodzy i Psychoterapeuci

mgr Agnieszka Matuszyńska


Jestem psycholożką, specjalistą psychodietetyki oraz psychoterapeutką
w trakcie szkolenia. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Opolskim, studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS oraz Studium Terapii Gestalt w Śląskim Centrum Psychoterapii
i Treningu Gestalt. Stale podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. Przyjmuję stacjonarnie i online. Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu
w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Katarzyna Fura

 

Psycholog, pedagog oraz psychoterapeutka
w trakcie szkolenia. Ukończyła szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a swoje kompetencje psychoterapeutyczne rozwija podczas Całościowego Kursu Psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w nurcie integratywnym. W pracy łączy kilka podejść, które dostosowuje do potrzeb klienta i rodzaju jego problemu. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracujęz dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Więcej o mnie po kliknięciu w link.

Do zobaczenia :)

mgr Emilia Zając

 

Psycholog. Absolwentka Akademii Ignatianum w Krakowie. Zrealizowałam roczne studium metod i technik terapii poznawczo-behawioralnej. Prowadzę warsztaty grupowe na terenie całej Polski. Dodatkowa specjalizacja - psycholog sportu. W pracy wykorzystuję metody i techniki nurtu poznawczo-behawioralnego oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję
z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Helena Gajda

 

Psycholog oraz oligofrenopedagog. W swojej pracy opieram się na humanistycznym podejściu do relacji terapeutycznej. Skupiam się na szerokim podejściu do osoby i jej trudności. Wspieram w zrozumienia i poznaniu swoich emocji, zwiększeniu samoakceptacji oraz odnalezieniu zasobów umożliwiających dalszy rozwój i pokonanie ograniczeń. Korzystam również z technik poznawczo-behawioralnych oraz ćwiczeń relaksacyjnych. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu
w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

Umów się na wizytę

mgr Barbara Michalik

 

Jestem psycholożką i dietetyczką, a także psychoterapeutką psychodynamiczną w trakcie szkolenia. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, natomiast dietetykę na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej również w Katowicach. Obecnie szkolę się w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Do pacjentów podchodzę z empatią, otwartością i zrozumieniem. Pracuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Jagoda Bester

 

Psycholog i dietetyk. Ukończyłam Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Absolwentka Studium Pedagogicznego UJ w Krakowie. Obecnie jestem uczestnikiem Akredytowanego Kursu Psychoterapeutycznego w podejściu integracyjnym Katowickiego Insytutu Psychoterapii. Posiadam doświadczenie zwłaszcza w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz z osobami z zaburzeniami odżywiania. Przyjmuję stacjonarnie i online. Pracuję z młodzieżą i dorosłymi. Do zobaczenia :)

mgr Katarzyna Okopna-Matuszewska

 

Psycholog oraz psychoterapeutka
w trakcie szkolenia. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie w trakcie całościowego szkolenia akr
edytowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Joanna Czuma-Sitek

 

Psycholog. Absolwentka studiów magisterskich o specjalności Psychologia Kliniczna
i Osobowości w "Wyższej Szkole Humanitas". Certyfikowany coach mentor kryzysowy. Posiadam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne nauczycielsko-wychowawcze

w pracy z nauczycielami, dziećmi, młodzieżą

i rodzicami. Ciągle poszerzam swoje kompetencje. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z młodzieżą, dorosłymi i parami. Więcej  o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

mgr Halina Dendek

 

Psycholog oraz Psychoonkolog. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, gdzie ukończyłam specjalność zdrowia i choroby. To właśnie wsparcie osób chorych somatycznie zawsze było w centrum moich zainteresowań zawodowych. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychoonkologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, a następnie Integratywne Studium Psychoterapii Par we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Dominika Gałęziowska

 

Psycholog oraz Psychodietetyk. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Ukończyłam również studia podyplomowe z psychodietetyki oraz studia podyplomowe na SWPS  z zakresu psychologia dzieci i młodzieży - Master of Science (MSc.). Dodatkowe uprawnienia dotyczące przygotowania pedagogicznego do wykonywania zawodu ukończyłam w Collegium Humanum w Warszawie. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Sonia Adamik

 

Psycholog. Absolwentka Akademii Górnośląskiej w Katowicach. Pracuje z pacjentem wykazując się podejściem indywidualnym, dokładnie wsłuchując się w zgłaszane trudności, a tym samym dostosowuję się do przekazywanych przez pacjentów treści. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu psychologii klinicznej, sposobów pracy z pacjentem, czy też diagnozy neuropsychologicznej w praktyce. Do pacjenta podchodzę w sposób holistyczny, wykorzystując dotychczasowo zdobyte informacje oraz umiejętności. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Karolina Hipsz

 

Psycholog ze specjalizacją kliniczną oraz Interwent Kryzysowy. Absolwentka Uniwersytetu SWPS z siedzibą w Warszawie, gdzie pracuje również jako wykładowca. Moim celem jest pomoc pacjentowi w rozwiązaniu jego trudności, poznaniu co za nimi stoi, a także wsparciu w procesie zmiany. Staram się stworzyć w gabinecie bezpieczną i akceptującą atmosferę, tak by każdy mógł być sobą. Zależy mi na tym by odkryć znaczenie, które dla osoby mają pojawiające się kryzysy, zachowania, emocje czy też myśli.  Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z młodzieżą oraz dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Michalina Sadowska

 

Psycholog. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach na kierunku psychologia oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku psychologia śledcza w praktyce operacyjnej i procesowej. Zajmuję się przeprowadzaniem konsultacji, przeprowadzaniem badań, czy tworzeniem opinii na potrzeby osób prywatnych, jak i na potrzeby toczących się spraw sądowych. Do każdego z pacjentów podchodzę indywidualnie oraz empatycznie.

 Pracuję w systemie stacjonarnym oraz online. Przyjmuję osoby dorosłe. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Zuzanna Smagała

 

Psycholog. Absolwentka psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyłam studia podyplomowe z Psychologicznej Diagnozy Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Posiadam certyfikat upoważniający prowadzenie Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży oraz doświadczenie w tym zakresie. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności. Specjalizuję się głównie w diagnozie. Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję ze starszymi dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Z rodzinami lub parami pracuję w obszarze systemowym.  Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

Centrum Psychologiczno-medyczne