Czujesz, że nie jesteś w stanie samodzielnie poradzić sobie z trudnościami? Na szczęście nie musisz – usługa psycholog Warszawa pozwoli Ci uporać się z problemami przy wsparciu wykwalifikowanego terapeuty. W Centrum G-Home możesz liczyć na pomoc doświadczonych specjalistów, którzy wyróżniają się wiedzą, a także odpowiednim podejściem do pacjentów. Nasza poradnia psychologiczna Warszawa dba, by każdy czuł się komfortowo podczas konsultacji. Zrozumienie, cierpliwość, empatia, a przede wszystkim dyskrecja – wszystko to pomoże Ci otworzyć się przed specjalistą, a to pierwszy krok do przepracowania problemów i lepszego jutra.

Poradnia pedagogiczno-psychologiczna Warszawa G-Home serdecznie zaprasza do kontaktu wszystkie osoby, które chcą uzyskać profesjonalne wsparcie – dla siebie lub swoich bliskich.

 

Bardzo dobry psycholog Warszawa – umów się na konsultację ze specjalistą

 

Interesuje Cię terapia małżeńska Warszawa? Szukasz pomocy dla siebie lub swojego dziecka? Jesteś we właściwym miejscu. W G-Home świadczymy usługi dla dorosłych pacjentów, ale działamy także jako poradnia psychologiczna dla dzieci Warszawa. Kompleksowo pomagamy osobom w różnej sytuacji życiowej, które doświadczają problemów o zróżnicowanym podłożu. Nasza oferta to m.in.:

  • indywidualne konsultacje psychologiczne dla dorosłych,
  • terapia dla par Warszawa,
  • psycholog dziecięcy Warszawa,
  • psychoterapia Warszawa.

Obszary, w których specjalizuje się poradnia psychologiczna Warszawa G-Home, to także psychodietetyka, seksuologia i coaching.

 

Pomoc psychologiczna w formie stacjonarnej lub online

 

Spotkanie twarzą w twarz z psychoterapeutą lub psychologiem budzi w Tobie obawy? A może nie masz możliwości stawić się osobiście na wizycie? Nasza poradnia psychologiczna w Warszawie pozwala wziąć udział w konsultacji bez wychodzenia z domu, dzięki usłudze psycholog online. Taka forma spotkania nie odbiega jakością od stacjonarnych wizyt, a wiele osób czuje się bardziej komfortowo w znanych sobie warunkach. Jeśli potrzebujesz pomocy – nie czekaj, skontaktuj się z naszą placówką. Trafna diagnoza i dobrze zaplanowana terapia to najlepszy sposób, by zadbać o swoją psychikę i odzyskać radość z życia.

 

Poradnia psychologiczna w Warszawie i innych miastach

 

Szukasz wykwalifikowanego psychologa dziecięcego lub psychoterapeuty, który działa nie tylko w Warszawie, ale także w innych miejscowościach? W ofercie Centrum G-Home znajdują się także takie usługi jak m.in.:

Wykonaj pierwszy krok ku zmianom na lepsze i umów się na konsultację jeszcze dzisiaj.

Psycholog Warszawa

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

Centrum Psychologiczno-medyczne