mgr Natalia Zadworna-Strzeszyna

 

Jestem absolwentką kierunku dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach oraz studiów podyplomowych z psychodietetyki (WSB). Jestem również certyfikowanym Specjalistą Przyjaznym Insulinoopornym. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie, aby jak najlepiej mu pomóc. Dzięki stale zdobywanej przeze mnie wiedzy, pomagam naprawić relacje z jedzeniem oraz zmienić nieprawidłowe nawyki żywieniowe w sposób kompleksowy. Przyjmuję stacjonarnie i online. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

Umów się na wizytę

mgr Agnieszka Matuszyńska


Psycholog, specjalista psychodietetyki oraz psychoterapeutka w trakcie szkolenia. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Opolskim, studia podyplomowe z zakresu psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS oraz Studium Terapii Gestalt w Śląskim Centrum Psychoterapii i Treningu Gestalt. Stale podnosi swoje umiejętności uczestnicząc
w licznych szkoleniach i konferencjach. Przyjmuję stacjonarnie i online. Pracuję
z młodzieżą oraz dorosłymi. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

 

mgr Emilia Zając

 

Psycholog. Absolwentka Akademii Ignatianum w Krakowie. Zrealizowała roczne studium metod i technik terapii poznawczo-behawioralnej. Prowadzi warsztaty grupowe na terenie całej Polski. Dodatkowa specjalizacja - psycholog sportu. W pracy wykorzystuje metody i techniki nurtu poznawczo-behawioralnego oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję
z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę.

Do zobaczenia :)

mgr Katarzyna Fura

 

Psycholog, pedagog oraz psychoterapeutka
w trakcie szkolenia.
 Ukończyła szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach,
a swoje kompetencje psychoterapeutyczne rozwija podczas Całościowego Kursu Psychoterapii akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w nurcie integratywnym. W pracy łączy kilka podejść, które dostosowuje do potrzeb klienta i rodzaju jego problemu. 

Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję
z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami. Więcej o mnie po kliknięciu w link.

Do zobaczenia :)

 

 

 

Psycholodzy i Psychoterapeuci

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

Centrum Psychologiczno-medyczne

Poznaj naszych specjalistów

mgr Agnieszka Kaszuba-Czana

 

Dietetyk kliniczny i psychodietetyk.  Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na kierunkach Dietetyka Kliniczna oraz Psychodietetyka. W pracy z Pacjentem stawiam na indywidualne podejście. Wspólnie z Pacjentem ustalamy plan działania, który najlepiej pasuje do stylu życia, a także preferencji. W pracy Psychodietetyka stawiam głównie na terapię poznawczo-behawioralną. 

Przyjmuję stacjonarnie oraz online. Pracuję
z młodzieżą i dorosłymi. Więcej
o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

mgr Barbara Michalik

 

Jestem psycholożką i dietetyczką, a także psychoterapeutką psychodynamiczną w trakcie szkolenia. Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, natomiast dietetykę na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej również w Katowicach. Obecnie szkolę się w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Do pacjentów podchodzę z empatią, otwartością i zrozumieniem. Pracuję stacjonarnie oraz online. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. Więcej o mnie po kliknięciu w link umów wizytę. Do zobaczenia :)

Dietetycy i Psychodietetycy

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Umów się na wizytę

Umów się na wizytę

Chcesz umówić wizytę?

 

Kliknij w przycisk poniżej, wybierz specjalistę, datę

i godzinę - To wszystko :)