Planujesz schudnąć, przytyć, a może po prostu zależy Ci na zdrowej, odpowiednio zbilansowanej diecie? W każdym przypadku usługa dietetyk Katowice w Centrum G-Home jest rozwiązaniem, które z pewnością Cię zainteresuje. W praktyce żadna z ogólnodostępnych diet, a nawet obiecujących diet-cud nie zagwarantuje Ci takich efektów jak dieta ułożona przez doświadczonego specjalistę. Nasza wykwalifikowana, empatyczna kadra pomoże Ci wypracować zdrowe nawyki żywieniowe i osiągnąć założone cele.

 

Szukasz poradni świadczącej profesjonalne usługi z zakresu dietetyka Katowice? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Dietetyka Katowice – skuteczna pomoc w osiągnięciu celów żywieniowych

 

Dietetyk to specjalista zajmujący się doradztwem żywieniowym, który na podstawie wiedzy i doświadczenia pomaga swoim pacjentom dostosować dietę do ich indywidualnych potrzeb, a także schorzeń, z jakimi się zmagają. Nasz gabinet dietetyczny Katowice proponuje pacjentom możliwość skorzystania z konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą oraz ułożenia przez niego tygodniowej lub dwutygodniowej diety dostosowanej do ich potrzeb. Warto dodać, że nie musisz zjawiać się u nas osobiście – prowadzimy także wizyty online, dzięki czemu możesz w nich uczestniczyć z dowolnego miejsca w Polsce i za granicą. Dietetyk Katowice może pomóc Ci w bezpiecznej i zdrowej redukcji nadprogramowych kilogramów, wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych lub zbudowaniu masy mięśniowej z wykorzystaniem ćwiczeń i prawidłowo zbilansowanej diety.

 

Bardzo dobry dietetyk Katowice – nieocenione wsparcie w pracy nad zdrowymi nawykami żywieniowymi

 

Poradnia dietetyczna G-Home to miejsce, gdzie możesz uzyskać profesjonalne porady żywieniowe od wykwalifikowanego dietetyka. Na odbywających się u nas konsultacjach specjalista doradzi Ci, jakie kroki podjąć, uwzględniając Twój stan zdrowia, historię chorób i preferencje żywieniowe. Zebrane informacje umożliwią mu również opracowanie indywidualnego planu żywieniowego. Katowice dietetyka – dzięki naszej pomocy masz szansę na wypracowanie zdrowych nawyków żywieniowych i osiągnięcie efektów, na których Ci zależy.

 

Niekiedy znaczący wpływ na odżywianie mają różnego rodzaju uwarunkowania psychiczne. Jeśli zmagasz się z zaburzeniami odżywiania lub borykasz się z innymi trudnościami, takimi jak np. kompulsywne objadanie się czy zajadanie stresu, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi psychodietetyk Katowice. W Centrum G-Home pracują specjaliści, którzy mają odpowiednie kompetencje do skutecznej pracy z pacjentami, u których występują takie problemy.

 

Nasza poradnia psychologiczna Katowice ma w swojej ofercie również wiele innych profesjonalnych usług, wśród których znajdują się m.in.:

 

Zgłoś się do nas i wspólnie popracujmy nad Twoimi trudnościami!

Rejestracja telefoniczna: +48 798 314 541

Rejestracja on-line: recepcja@ghomeonline.pl

Psycholog Tychy
​​​​Psycholog Bytom                  
Psycholog Zabrze

Nasza oferta

CENTRUM PSYCHOLOGICZNO-MEDYCZNE

Nasze placówki:

ul. Partyzantów 71, 43-309 Bielsko-Biała

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Katedralna 10/1, 46-020 Opole

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

Centrum Psychologiczno-medyczne

Dietetyk Katowice

Godziny otwarcia

Centrum Psychologiczne

 

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 21:00

 

Sobota

8:00 - 21:00

 

Niedziela i Święta

Wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

Adres

 

Wizyty stacjonarne:

ul. Sokolska 80/2, 40-132 Katowice

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

ul. Encyklopedyczna 2a/4, 01-990 Warszawa

 

Wizyty online:

To Ty wybierasz, z którego miejsca połączysz się z nami

Rejestracja

 

Telefon: +48 798 314 541

Email: recepcja@ghomeonline.pl

 

Nie czekaj i umów się już dziś!